Zamknij Używamy cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
english русский

Glebogryzarka PGT400-PG160V

Jest to urządzenie dedykowane ogrodom i mniejszym gospodarstwom służące do spulchniania ziemi. Szerokość robocza oznaczająca odległość pomiędzy talerzami glebogryzarki wynosi 400mm a minimalna głębokość robocza wynosi 100mm. Wydajność glebogryzarki to 200m2/h. Model ciągnika PGT400-PG160V jest napędzany silnikiem benzynowym, jednocylindrowym, 4-suwowym OHV z wałem pionowym i ręcznym rozruchem o maksymalnej mocy 3,7 kW/5,0 HP Silnik jest chłodzony powietrzem a zużycie paliwa kształtuje się na poziomie 1,74 L/h.

Ciągnik rolniczy PGT750-PG200

Urządzenie jest przeznaczone do ogrodów lub mniejszych gospodarstw. W wyposażeniu modelu PGT750-PG200 znajduje się glebogryzarka i koła jezdne. Szerokość robocza oznaczająca odległość pomiędzy talerzami glebogryzarki wynosi 750 mm a minimalna głębokość robocza wynosi 100mm. Wydajność glebogryzarki to 400m2/h. Model ciągnika PGT750-PG200 jest napędzany silnikiem benzynowym, jednocylindrowym, 4-suwowym OHV z wałem poziomym i ręcznym rozruchem o maksymalnej mocy 4,4 kW/ 6,0 HP. Silnik jest chłodzony powietrzem a zużycie paliwa nie przekracza 2 L/h.

Ciągnik rolniczy PGT900-PG200

Jest to urządzenie przeznaczone do ogrodów lub małych gospodarstw rolnych. W wyposażeniu modelu PGT900-PG200 znajduje się glebogryzarka i koła jezdne, co umożliwia wykorzystanie urządzenia do spulchniania gleby i jako małego ciągnika. Szerokość robocza mierzona jako odległość pomiędzy talerzami glebogryzarki wynosi 900mm a minimalna głębokość robocza wynosi 100mm. Wydajność tego modelu glebogryzarki to 500m2/h. Ciągnik PGT900-PG200 jest napędzany silnikiem benzynowym, jednocylindrowym, 4-suwowym OHV z wałem poziomym i ręcznym rozruchem o maksymalnej mocy 4,4 kW/ 6,0 HP. Silnik jest chłodzony powietrzem a zużycie paliwa nie przekracza 2 L/h.

Motopompy

motopompy

Firma Pezal posiada w swojej ofercie motopompy spalinowe o szerokim wachlarzu zastosowań. Posiadamy urządzenia przeznaczone do wody czystej jak i motopompy szlamowe i półszlamowe. Kolejną klasyfikacją jest kompromis pomiędzy wydajnością a uzyskiwanym ciśnieniem a co za tym idzie wysokością podnoszenia przy ograniczonej mocy motopompy. Nasz sprzęt może się pochwalić osiągami na poziome 70m podnoszenia, oraz wydajnością 70m sześciennych na godzinę.

Kosiarki spalinowe

kosiarki spalinowe

W ofercie naszej firmy posiadamy zarówno najwyższej jakości importowane kosiarki spalinowe, jak i polskie kosiarki naszej produkcji. Urządzenia Pezal charakteryzują się szerokością cięcia od 41cm do 56cm. Wyróżniamy kosiarki spalinowe z własnym napędem, oraz prostsze bez napędu, analogicznie posiadamy modele z koszem na trawę oraz uboższe bez kosza. Urządzenia z naszej oferty napędzane są silnikami własnej marki - Pezal, oraz Briggs & Stratton, co gwarantuje najwyższą jakość przy osiąganych mocach od 3,9HP do 6,5HP.

Odśnieżarki

odśnieżarki

Sprzęt odśnieżający oferowany przez firmę Pezal to szeroka gama urządzeń, rozpoczynając od niewielkich elektrycznych maszyn poprzez urządzenia większe napędzane wyspecjalizowanymi silnikami spalinowymi a kończąc na quadach z pługiem. Odśnieżarki elektryczne idealnie nadają się do przydomowych ogródków i małych chodników. Tam gdzie nie ma dostępu do energii elektrycznej polecamy nasze urządzenia spalinowe, w zależności od potrzeb kołowe lub gąsienicowe. Dla najbardziej wymagających klientów polecamy odśnieżarki dołączane do quadów, oraz pojazdy z pługami, zapewniające oprócz użyteczności wspaniałą zabawę.