Zamknij Używamy cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
polski русский

DANE TELEADRESOWE



Pezal Product Line Sp. z o.o.

ul. Miałki Szlak 52, 80-717 Gdańsk, Poland


phone

fax.
+48 58 300 03 67
+48 58 320 99 23
+48 58 305 87 02
 
 

Working hours:
From Monday to Friday until 7.30-17.30

 
TRADE DEPARTMENT
SPARE PARTS
SERVICE OF DEVICES
RENTAL DEPARTMENT
 
 

TRADE MANAGER

GENERAL DIRECTOR

 

Radosław Kowalski


phone: +48 516 126 701
phone +48 58 300 03 67 ext. 20
or +48 58 320 99 23 ext. 20
e-mail: r.kowalski@pezal.com

Grzegorz Zaleski


phone +48 58 300 03 67
or +48 58 320 99 23
e-mail: g.zaleski@pezal.com
 
 
 

EXPORT DEPARTMENT


Dorian Wawrzyk

Export manager

phone: +48 512 386 701
phone +48 58 300 03 67 ext. 23
or +48 58 320 99 23 ext. 23
e-mail: d.wawrzyk@pezal.com

Aneta Bielawska

Export Specialist

phone: +48 512 386 701
phone +48 58 300 03 67 ext. 27
or +48 58 320 99 23 ext. 27
e-mail: a.bielawska@pezal.com
 
 
 

REGIONAL MANAGERS OF SALE


Jacek Cisowski


phone: +48 796 967 906
e-mail: j.cisowski@pezal.com

Włodzimierz Wołoszyn


phone: +48 512 386 700
phone +48 58 300 03 67 ext. 21
or +48 58 320 99 23 ext. 21
e-mail: w.woloszyn@pezal.com
 
Lodz (Piotrkow Trybunalski)
swietokrzyskie
Region Lubelskie (Lublin)
podkarpackie
Lesser
Silesian
Lower Silesia
Lubusz (green top)
Greater Poland (Leszno, kalisz)
West Pomeranian
Pomorskie
Greater
Lubusz (Gorzow Wielkopolski)
Kuyavia-Pomerania (Bydgoszcz, Toruń)
Warmia-Mazury
Podlasie
Mazowieckie (ostrołęka after ciechanów)
 
 

TECHAT

Authorized Branch of Pezal

phone/fax: +48 83 357 21 85
phone + 48 505 591 958
e-mail: mailbiuro@kamakipor.pl

TOPTECH

Authorized Branch of Pezal

phone/fax: +48 22 728 72 92
phone + 48 22 219 99 05
e-mail: info@toptech.pl
 
Masovia (Middle-east)
Lublin (North)
Podlaskie (South)
Masovia
Lodzkie (North-east)
 
 
 
 
 

TRADE OFFICE


Paweł Kloskowski


phone: +48 505 466 051
phone +48 58 300 04 14
or +48 58 320 99 23 ext. 26
e-mail: p.kloskowski@pezal.com

Adam Dunst

Office Manager

phone: +48 509 971 078
phone +48 58 300 03 68
or +48 58 320 99 23 ext. 24
e-mail: a.dunst@pezal.com
 
 

Internet Sale

phone: +48 505 466 081
phone +48 58 300 03 67 ext. 28
or +48 58 320 99 23 ext. 22
e-mail: doradca@pezal.com